İEF'de Sinema Keyfi

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek etkinliklerden biri olan İEF yaz sineması, sinemaseverlere özlenen yaz sineması keyfini 84’üncü İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yaşatacak.

İEF'de Sinema Keyfi

2, 3 ve 4 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlik, sinemaseverleri ve sinemaya gönül verenleri fuarda buluşturacak. Kültürpark, Mogambo önünde organize edilecek İEF yaz sineması, ücretsiz olarak düzenleniyor.

 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından organize edilen 84’üncü İzmir Enternasyonal Fuarı, 28 Ağustos – 6 Eylül 2015 tarihlerinde gerçekleşecek.
 
İEF Yaz Sineması 
 
Tarih: 2– 4 Eylül 2015
Yer: Mogambo Önü - Kültürpark  
Saat: 21.00 – 23.00 
 
Program:
 
Patron Mutlu Son İstiyor
 
Tarih: 2 Eylül 2015
Yer: Mogambo Önü - Kültürpark  
Saat: 21.00 – 23.00
 
Sinan, patronu tarafından Kapadokya’ya bir komedi filmi senaryosu yazmak üzere gönderilir. Süresi çok azdır ve filmin sonu mutlu bitmek zorundadır. Sinan, mutlu bir hikaye için ilham perisini beklerken, önce kalacağı otelin sahibi İzzet Bey’in kızı Eylül karşısına çıkar, sonra da hayatında en çok nefret ettiği kişi olan eski arkadaşı, ünlü oyuncu Faruk. Eylül ve Faruk evlenmek üzeredir ancak Kapadokya’da bir balon gezisi, herkesin hayatını değiştirir, özellikle Sinan ve Eylül’ün.
 
Kocan Kadar Konuş
 
Tarih: 3 Eylül 2015
Yer: Mogambo Önü - Kültürpark  
Saat: 21.00 – 23.00
 
Şebnem Burcuoğlu'nun aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan öykü, çevresindeki her kadın hızla evlilik hazırlığına girişip gelinlik giyme hayalleri kurarken; hayatına girmesini istediği doğru adamı bir türlü bulamayan bir kadının, Efsun'un hikayesini anlatıyor! Başrollerde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ı izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü üstleniyor.
 
Deliha
 
Tarih: 4 Eylül 2015
Yer: Mogambo Önü - Kültürpark  
Saat: 21.00 – 23.00
 
Deliha, biraz deli, çok matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadının aşkı bulmaya çalışırken başından geçen komik olayları anlatıyor. Senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı filmde Deli kız Zeliha’nın hikâyesi arkadaşlarıyla falcıya gitmesiyle başlıyor. Yakışıklı Cemil ve erkek kardeşi Cemal o gün mahalleye bir fotoğrafçı dükkanı açıyor ve işler karışıyor.
 
Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER