İEF, Milli Piyango Biletlerinde

TÜRKİYE’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı 26 Ağustos - 4 Eylül 2016 tarihleri arasında Kültürpark’ta kapılarını 85’inci kez tüm dünyaya açacak.

İEF, Milli Piyango Biletlerinde
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ işbirliğiyle düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı 85. yılını kutlayacak. Bu kapsamda 19 Ağustos 2016 Cuma günü "85. İzmir Enternasyonal Fuarı Milli Piyango Fuar Çekilişi" düzenlenecek.
 
9 Ağustos 2016 tarihi itibarı ile piyasaya sürülecek olan Milli Piyango biletlerinin üzerinde 85. İzmir Enternasyonal Fuarı kompozisyonu yer alacak. İzmir Enternasyonal Fuarı ticari boyutunun yanı sıra, önceki senelerde olduğu gibi kültür, sanat ve eğlence boyutuyla da öne çıkacak.
 
Fuar süresince her akşam, Kültürpark’ın birçok noktasında, farklı kesimlere hitap edecek çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Her yıl başka bir temayla düzenlenen, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın ana teması bu yıl "inovasyon" olarak belirlendi. İnovasyon temasını bundan sonraki yıllarda da sürdürecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı bir gençlik şölenine dönüşecek; yenilikçi ve modern şehir İzmir; fuarıyla, kent yaşamıyla, kültürüyle inovatif ruhu yaşatmaya devam edecek.
 
Yerli - yabancı inovatörlerle; akademisyenlerin ve özel sektör temsilcilerinin buluşabileceği yeni bir platform olan İzmir Enternasyonal Fuarı; inovasyon ateşini İzmir’de yakacak, geleceğin teknolojisini ziyaretçilerine sunacak. İnovasyon temasını Milli Piyango biletlerinin üzerine de taşıyan İzmir Enternasyonal Fuarı özel çekiliş biletleri ile Türkiye’nin fuarına tüm Türkiye davet edilecek.
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER