'İDÇ Dört Dalda Ödül Aldı'

Ege Bölgesi Sanayi Odası, yatırım, üretim, istihdam, ihracat ve vergide başarılı olan sanayicileri ödüllendirdiği, başarılı sanayi kuruluşları ödül töreninde İDÇ tam dört dalda ödül aldı.

'İDÇ Dört Dalda Ödül Aldı'
348.316 TL’lik yatırımıyla, en yüksek yatırım sıralamasında birincilik ipini göğüsleyen İDÇ, en yüksek ihracat, en yüksek üretim, demir çelik sanayi  gurubunda en yüksek istihdam kategorilerinde de ödül almaya hak kazandı.
 
İDÇ İcra Kurulu Üyesi Hüseyin Baştuğ ödülünü Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar'dan aldı.
 
Baştuğ ''2013’te Hedeflerini Tutturan İzmir Demir Çelik, 2014’ü de atılım yılı kabul ediyor. Demir çelik sektörünün 37 yıllık köklü firması İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. 2013 yılında yapısal çelik üretiminin sağlanacağı Orta Profil Haddehanesi  Projesi’ni devreye alarak deneme üretimine başladı. İnşaat çeliğinin yanında daha nitelikli ürünler ile gemi sanayinde kullanılan Hollanda profili, enerji iletiminde kullanılan taşıyıcı direkler gibi ürün çeşitliliği ile varlığını daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor'' dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2013, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER