Hotar'ın Teşekkür Turu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine Menemen, Çiğli ve Karşıyaka’da devam etti.

Hotar'ın Teşekkür Turu
Teşekkür ziyaretlerinde konuşan Hotar, AK Parti olarak hedeflerinin çocuklar ve gençlere daha iyi bir ülke bırakmak olduğunun altını çizdi. Hotar, "AK Parti’ye oy veren vatandaşlarımız ’Niye oy verdim demeyecek, iyi ki AK Parti’ye oy verdim diyecek. Oy vermeyenlere de keşke AK Parti’ye oy verseydim dedirtmek için çalışacağız. Teşkilatımızda en ufak bir ben çok çalıştım oturayım, ayaklarımı uzatayım dinleneyim, tatil yapayım diyen yok. Biz sadece bizim partimizde olan ’Durmak Yok Yola Devam’ sloganının altında birleşmişiz. Sayın kurucu Genel Başkanımız bugünleri o günlerden hissetmiş bu sloganı söylemiş. Allah’a şükür sizlerle dava arkadaşı olmuş" dedi.
 
Ziyaretlerinde Hotar’ı yalnız bırakmayan AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ise, “Biz Türkiye’nin tüm vatandaşlarına hizmet etmek için koşuyoruz. Allah’a çok şükür ki vatandaşımızda bu farkı görüyor. Cumhuriyetimize sahip çıkıyoruz. Atatürk’ün önderliğinde kurduğumuz genç Cumhuriyetimizi tüm dünyaya örnek ülke olarak 13 yıldan beri başarıdan başarıya koşturuyoruz" dedi.
 
13 yıldır çok büyük hizmetler vermiş olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar’ı kabinede bakan olarak görmek istediklerini ekleyen Delican, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nükhet Hotar 13 yıldır sosyal alanda Türkiye’de reform niteliğinde düzenlemelere imza atmıştır. İnşallah bizler bu dönem kendisini kabinede bakan olarak görürüz. Kendisi 13 yıldır tüm teşkilatların sevgisini kazandı. Türkiye için çok başarılı çalışmalar yaptı. Teşkilatımıza olan yakınlığı çalışkanlığı sosyal alanda yaptığı reformlarla tüm teşkilatımızın gönlünde taht kurdu. İnşallah bu dönem parlamentoda bakan olarak bizlere hizmet etmeye devam eder" diye konuştu.
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2015, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER