Hotar Mazbatasını Aldı

AK Parti İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, mazbatasını aldı. Hotar, mazbata töreni sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada ''İzmirlilere teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, mazbatasını aldı. Yüzlerce partilinin katılımıyla mitin yapan Hotar, kendisine hediye edilen bir kucak dolusu çiçekle teşkilata teşekkür etti. 
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, Fuar Atlas Pavyonu İzmir İl Seçim Kurulu’nda düzenlenen törenle İzmir İl Seçim Kurulu Başkanı İsmet Kilimci’den mazbatasını aldı. Törene AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Şengül, Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Bilal Doğan, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. kendisine hediye edilen bir kucak dolusu çiçekle seçim otobüsünün üzerinden partililere seslenen Hotar, tek başına iktidarın sorumluluklarını daha da artırdığını belirterek, partinin ‘durmak yok yola devam’ sloganını hatırlattı. Hotar, “Sorumluluğumuz arttı. Bu sorumluluğa layık olmak için daha çok çalışacağız. Neydi bizim sloganımız, tam bize göre ‘Durmak yok yola devam’ başka bir parti de böyle bir slogan var mı? Bizler Ankara’da, İzmir’de bulunduğumuz her yerde sizlerin emrindeyiz. Sizlerin sorunlarını çözmek daha çok vatandaşlara ulaşabilmek için buradayız. Ulaşabildiğiniz her hangi bir iletişim aracıyla mutlaka yanımızda olmanızı istiyorum. Bizleri yalnız bırakmayın Allah hepinizden razı olsun" dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2015, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER