Hotar, 'İstikrara Oy Verin'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Nükhet Hotar Bayındır ve Karşıyaka’da seçim çalışmalarına katıldı.

Hotar, 'İstikrara Oy Verin'
Nükhet Hotar Bayındır girişinde İzmir 2.Bölge milletvekili adayı Emin Sefa Kayacan, AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Uğur Demirezen, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından AK Parti Bayındır İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Hotar, Bayındır halkı ve partililerle buluştu. Buradan Bayındır’a bağlı Kızılkeçili Köyü’ne geçen Hotar, köy de yaşayan çocukları taşımalı eğitimden kurtaran, eğitim ve öğrenimlerini köyde devam etmelerini sağlayan Kızılkeçili Köyü İlkokulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Meydanda kurulan sofrada köy sakinleriyle birlikte yemek yiyen Hotar, yemeğin ardından köy kahvesinde sakinlerle bir araya gelerek çay içti, istek ve taleplerini dinledi.
 
Karşıyaka Vilayetler Evinde Karşıyaka İlçesindeki muhtarlarla bir araya gelen Hotar, “1 Kasım’da gerçekleşecek Genel Seçimin tekrarı yok. Onun için Türkiye yine 3 ay önce olduğu gibi birlik, bütünlük ve sosyal-maddi kazanımın olduğu bir ülke olacak. 1 Kasım’da Türkiye’nin 13 yıldır sürdürdüğü istikrarın devam edip gelişmesi için sizlerden destek istiyoruz. Yapılamamışları yapmak adına tekrar birlik olalım. Diğer siyasi partiler vaat ediyor, biz AK Parti olarak taahhüt ediyoruz" diye konuştu.
 
Hotar, akşam da Karşıyaka İlçe Başkanlığı’nın vefa yemeğinde partililerle buluştu.
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2015, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER