Hizmetin Adresi Beyaz Masa

Çiğli Belediyesi çözüm odaklı yürüttüğü çalışmalarından birini daha hayata geçirdi. “Beyaz Masa” Çiğlili vatandaşlara belediye hizmetleri konusunda büyük kolaylıklar sunuyor.

Hizmetin Adresi Beyaz Masa

Çiğli Belediyesi yeni dönem projelerine birisini daha ekledi. Temelinde bir halkla ilşkiler hizmeti olan beyaz masa,  Çiğli’de yaşayan vatandaşların belediye hizmetlerini daha hızlı, yerinde ve kaliteli bir şekilde almasını kolaylaştıran bir hizmet olarak göze çarpıyor. Çiğli’de yaşayan her bireyin belediyede beklemeden, hızlı bir şekilde hizmet alması hedefleniyor. Hangi konuda nereye, ne zaman ve nasıl başvuru yapılmasına ilişkin ilk yönlendirmenin yapıldığı beyaz masanın, belediye ile halk arasında  kaynaşmayı  tesis etmesi sağlanacak. Beyaz Masa hizmeti şimdiden Çiğlili vatandaşlardan tam notu almış durumda.

GÜLÜMSEYEN VE GÜLÜMSETEN BİR HİZMET DÖNEMİ

Çiğli’de yaşayan herkesin sorun, istek ve taleplerinin belediyelerce dikkate alınıp hızlı bir şekilde yerine getirilmesinin  gerekliliğine inandığını söyleyen Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, vatandaşın belediye ve hizmetlerinden rahat ve kolay bir şekilde yararlanabilmesini istediklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın ne sorunu varsa anında ona yardımcı olabilecek yararlı bir projeyi daha hayata geçirdik. Somurtkan değil, gülümseyen ve gülümseten bir” Beyaz Masa” hizmeti sunuyoruz. Amacımız onların belediye hizmetlerinden daha hızlı ve kolay  bir şekilde yararlanabilmelerini sağlamak” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER