banner9

Hipodrom'da Kermes

Buca Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Işılay Saygın tarafından 2007 yılında kurulan Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi’nin öğretmen ve kursiyerleri Hipodrom’da kermes standı açtı.

Hipodrom'da Kermes
 
Kurs öğretmen ve öğrencilerinin kuyumculuk, takı tasarım ve dekoratif ev aksesuarları kurslarında üretilen sanat eserini aratmayan ürünler için Türkiye Jokey Kulübü İzmir Şirinyer Hipodromu stand tahsis etti. Bu hafta ilk kez kurulan sergi her hafta pazar günleri açılacak.
 
Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi Kurs Öğretmeni Remziye Erdem, eğitimlerin ücretsiz verildiğini, kendilerine sağlanan bu olanak için Işılay Saygın ve TJK Yönetim Kurulu’na teşekkür ettiklerini söyledi. Şirinyer Hipodromu Protokol ve Halkla İlişkiler Şefi Mefküre Tokgöz de “Hipodromda halka, yarışseverlere yönelik sosyal olarak bir çok düzenleme yapıldı. İnsanları buraya çekmek ve geldiklerin de güzel vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile çocuklardan yetişkinlere, yediden yetmişe herkes için adımlar atıldı. Hipodromumuz yalnızca at yarışı meraklılarının değil, piknik alanlarımızla 500 metre karelik çocuk oyun parkımız ve içerisinde yer alan interaktif oyun grupları ve Pony atlarımız ile gerek çocukların gerek ise ailelerin doğayla iç içe zaman geçirmek isteyenlerin de buluşma adresi haline dönüştü. Her Pazar canlı çocuk tiyatrosu etkinliğimiz ve çeşitli etkinliklerimiz de devam edecek" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER