banner51

'Her Zaman Öğretmenlerin Yanındayız'

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi Bornova'daki okulları ziyaret etti. Öğretmelerin Öğretmenler Günü'nü kutlayan Başkan Atila, Bornova Belediyesi olarak okullara her zaman destek olduklarını hatırlatarak, "Geleceğimiz olan çocuklarımız ve onları emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.

'Her Zaman Öğretmenlerin Yanındayız'
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi 9 Eylül İlköğretim Okulu ve Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Müdürlerle birlikte okulları gezerek, özellikle bahçe düzenlemeleri olmak üzere ihtiyaç ve eksikleri tespit eden Başkan Atila, "Geleceğimiz olan çocuklarımız ve onları emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi..
 
Bütün öğretmenlerin  24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Geleceğimiz ve en değerli varlığımız olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenler kutsal bir görevi yerine getiriyorlar. Başta Baş öğretmenimiz Büyük Atatürk olmak üzere sonsuzluğa uğurladığımız tüm öğretmenlerimizi saygı, sevgi ve minnetle anıyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER