Hem Çocuklara, Hem Yetişkinlere...

Bornova Belediyesi’nin 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda açtığı stant bu yıl da ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar için düzenlenen atölye çalışmaları her akşam ziyaretçileri Bornova Belediyesi’nin standında buluşturuyor.

Hem Çocuklara, Hem Yetişkinlere...
Bornova Belediyesi’nin, bu yıl “İnovasyon” teması ve “Gelecek İzmir’de” sloganıyla düzenlenen 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki standı birbirinden ilginç konularda düzenlenen atölye çalışmalarıyla dikkat çekiyor. İlk günden itibaren yoğun bir ilgi gören Bornova Belediyesi’nin 3 nolu holdeki 150 metrekarelik standında, Bornova Belediyesi’nin çalışma, hizmet ve projeleri de anlatılıyor. Her gün 18.00’de başlayan atölye etkinlikleri ise Bornova Belediyesi’nin standına ayrı bir renk katıyor. Neon ışık şovundan masal atölyesine, çay yapımından, geri dönüşüm malzemelerinden kolye yapımına kadar pek çok farklı konuda düzenlenen atölye çalışmaları büyük ilgi görüyor. Atölye çalışmaları Bornova Belediyesi’nin 3 No’lu Hol’deki standında fuar boyunca devam edecek.
 
İzmir Enternasyonal Fuarı’ndaki Bornova Belediyesi’nin standına tüm vatandaşları beklediklerini söyleyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bornova Belediyesi olarak bu yıl da en güzel şekilde fuarımızda yerimizi aldık ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bir yandan Bornovamızı tanıtırken bir yandan da renkli etkinliklerle ziyaretçilerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bornova Belediyesi olarak, yeni şeyler öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen vatandaşlarımız için hobi ve beceri edindirme kurslarımız aracılığıyla tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Bu anlayışımızı atölye çalışmalarımızla Fuar’daki standımıza da yansıttık” dedi.
 
ETKİNLİK TAKVİMİ
 
Bornova Belediyesi’nin standında hem yetişkinler, hem çocuklar için atölye çalışmaları gerçekleştiriliyor. Her gün saat 18.00’de başlayan atölye çalışmalarının önümüzdeki günlerdeki programı şöyle:
 
18.00 ile 22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek atölye çalışmalarının programı şöyle:
 
01 Eylül Perşembe: Kağıttan Kelebek Kanvası Yapımı Atölyesi, Modern Kaligrafi Atölyesi
02 Eylül Cuma: Uzaya Yolculuk Kitabı Eşliğinde Geri Dönüşüm Uzay Mekiği Yapımı Atölyesi
03 Eylül Cumartesi: Masal Atölyesi
04 Eylül Pazar: Doğal Malzemelerden Baskı Atölyesi
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2016, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER