Hediyelik Eşya Günleri'ne İlgi

Binlerce yeni yıl hediyesini tek çatı altında sunan SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri ilgi görüyor.

Hediyelik Eşya Günleri'ne İlgi
 
30 Aralık akşamına kadar İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda açık kalacak organizasyon bu yıl eğlencenin de merkezi oldu. Ünlü şovmen Mikrop, Şair Ömer Köroğlu, Çok Bilen Adam Mustafa Karslıoğlu ve Mesut Öztürk’ün düzenlediği yarışmalar, Yetenek Sizsiniz’de başarılı sunumlar gerçekleştiren Balon Şov, sihirbaz ve robot gösterileri ilgi ile takip edilen etkinlikler oldu. Yeni yıl alışverişi için İzmir Kültürpark Alanı’ndaki SOUVENIR’ı tercih eden binlerce ziyaretçi keyifli bir ortamda alışveriş yaptı.
 
Organizasyondaki gerçek başarının İzmirlilerin hediyeliğe verdiği önemde yattığına vurgu yapan Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer katılımcılarının ve ziyaretçilerinin mutluluğunun kendilerini memnun ettiğini söyledi. Gençer, “Kötü ve hatırlanmasını istemediğimiz bir yılı geride bırakmak üzereyiz. Yeni yıla yeni umutlarla giriyoruz. On binlerce ziyaretçimizi ağırlamak ve yeni yıl umutlarını güçlendirmek için elimizden geleni yaptık. İndirimli fiyatlar ve gösteri merkezimizde düzenlediğimiz şovlar büyük ilgi topladı. Gelecek yıl çıtası biraz daha yükselen bir organizasyonda yine birlikte olacağız" dedi.
 
Hediyelik sektörünün önde gelen temsilcilerinden oluşan 200’ün üzerindeki firma stantlarında satışlarını ve tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Stantlarda hediyelik eşyalar, Anadolu el sanatları, antika ve sanat ürünleri, yöresel ve doğal ürünler, el yapımı ürünler, promosyon ürünleri, bakır, seramik, çini, kilim, ipek ürünler, doğal taş ve gümüş takılar, çanta, ayakkabı, gömlek, kravat, kemer, cüzdan, dekoratif ürünler ile kişiye özel hazırlanan hediyelikler büyük ilgi görüyor. Akşam saatlerinde tükenmek üzere olan ürünlerin yenileri stant vitrinlerine yerleştiriliyor.
 
200 binin üzerinde vatandaşın ziyaret etmesi beklenen SOUVENIR 2015 26. Hediyelik Eşya Günleri’nde son 3 güne girildi. Her gün 11.00-22.00 saatleri arasında İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda ziyaret edilebilecek organizasyon 30 Aralık 2015 akşamı tamamlanacak.
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2015, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER