banner9

Hediyeler Dağıtıldı

Aydem/Gediz Elektrik tarafından gerçekleştirilen “Bilgi Güncelleme Kampanyası" çekilişi sonucunda hediyeler sahiplerini buldu.

Hediyeler Dağıtıldı
 
Aydem/Gediz Elektrik tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Bilgi Güncelleme Kampanyası" çekilişi, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirildi. Talihliler; Aydem/Gediz Elektrik Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Yaşar Baydaş ve Konak Bölge Sorumlusu Mustafa Alaybeyoğlu’nun katıldığı, törenle hediyelerini Konak Müşteri İlişkileri Merkezi’nde aldı. Törende İzmirli talihlilere bir adet LD TV, Notebook, cep telefonu, dijital fotoğraf makineleri verildi.
 
Aydem/Gediz Elektrik Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Yaşar Baydaş, "Bu gibi kampanyaların şirket ile müşteri arasında iletişim aracı olduğunu düşünüyor, ailemizin en önemli unsurlarından birisi olan müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Bu tür kampanyalarımız devam edecek" dedi.
 
Çekilişe katılıp bilgisini güncelleyen müşteriler, kısa zamanda uygulamaya koyulacak birçok hizmet ve fırsattan ücretsiz yararlanabilecek.
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER