Haydi Göztepeliler Siz de Katılın

Türkiye'nin en büyük yardım kuruluşu Kızılay ve Türkiye'nin sosyal projelerle sık sık adından söz ettiren kulübü Göztepe bu kez güçlerini köy okulları için birleştiriyor.

Haydi Göztepeliler Siz de Katılın

Burak Cilasun / Ben TV

Yalnızca Türkiye'de değil, dünyanın dört bir tarafında zor zamanlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Kızılay ve Türkiye'de yaptığı sosyal faaliyetlerini son dönemde yurt dışına bile taşıyarak Nepal'de bir köy okulunun düzenlenmesini sağlayan Göztepe Spor Kulübü ve dolayısıyla Göztepe taraftarları bu kez 3 köy okulu için  ortak bir çalışma içine giriyor.

Türk Kızılayı İzmir Şubesi ve Göztepe Spor Kulübü tarafından ortaklaşa yapılacak olan 'Bir Atkı Bir Oyuncak' adlı kampanyayla birlikte soğuk hava şartlarından etkilenen çocuklar için Göztepe logolu atkı, bere ve eldiven toplayacak. 

Şırnak İdil Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Afyon Davılgı İlköğretim Okulu ve Akçaabat Akçaköy İlköğretim Okulu'nda okuyan minikler için toplanacak yardımların tarihi ve adresiyse 18 Aralık Pazartesi Günü Bornova Stadı olarak açıklandı. Bu tarihte oynanacak Göztepe-A.Konyaspor maçına gelecek olan taraftarlar stadyum çevresinde kurulacak olan stantlarda yer alacak Kızılay görevlilerine atkı, bere, eldiven gibi kışlık ürünleri teslim edebilecek.

Gerçekleştirilecek sosyal yardım projesiyle hem yurdun dört bir tarafında geleceğin yeni Göztepelileri yetişecek, hem de köy okulu öğrencilerinin acil ihtiyaçları giderilmiş olacak. Kampanyaya Göztepe taraftarlarının yoğun ilgisinin olması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER