banner51

Hayat Öpücüğü Filmine İzmir Galası

Geçen 9 Ekim’de vizyona giren "Hayat Öpücüğü" filminin İzmir galası, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Seyirci ile buluşan filmin başrol oyuncuları Ali Sunal, Hatice Şendil ve yönetmen Şenol Sönmez sinemaseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Hayat Öpücüğü Filmine İzmir Galası
İzmir Optimum’da gerçekleşen filmin özel gösterimine sinemaseverler büyük ilgi gösterdi. Özel gösterim öncesi filmin başrol oyuncuları Ali Sunal ve Hatice Şendil ile filmin yönetmeni Şenol Sönmez İzmirli sinemaseverlerle söyleşi gerçekleştirdi. Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Hayat Öpücüğü filminin başrol oyuncusu Ali Sunal, bu güzel anı hayranlarıyla selfie çekerek ölümsüzleştirdi. Söyleşinin ardından Hayat Öpücüğü filminin yönetmeni Şenol Sönmez ve filmin oyuncular Ali Sunal ile Hatice Şendil filmi hayranları ile birlikte Optimum Cinemaximum salonlarında izledi.
 
Yönetmenliğini Şenol Sönmez, senaristliğini Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın yaptığı, yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği filmin proje tasarımını ise Ali Sunal’a ait. Hastalık hastası, titiz ve takıntılı Metin (Ali Sunal) ile yaşam dolu Hayat’ın (Hatice Şendil) hastanede başlayan ilişkilerinin samimi, duygusal ve romantik bir hikaye ile anlatıldığı film iki gencin hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Ali Sunal ve Hatice Şendil’in başrollerini paylaştığı uygulayıcı yapımcılığını ise Fatmanur Sevinç’in gerçekleştirdiği filmde ünlü oyuncular Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset, Zerrin Sümer, Somer Karvan, Mehmetcan Mincinözlü, Ali Çelik ve Berk Pamir de rol alıyor. Hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini anlatan romantik filmde sevginin iyileştirici gücü izleyici ile paylaşılıyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER