Hari'den Nefes Kesen Antrenman

Dubai’de nisan ayında yapılacak olan yarışmaya hazırlanmak için kamp yeri olarak İzmir’i tercih eden dünya kick boks şampiyonu Fas asıllı Hollandalı Badr Hari, Alsancak Semti’ndeki Cross Fight Salonu’nda Türk sporculara seminer verdi. Seminerin bir bölümünde Türk sporcuları çalıştıran ünlü kick boksçu, karşılaşmalarda kullandığı teknikleri paylaştı. Bu arada etkinlikten elde edilen gelirin büyük bölümünün lösemili çocuklar için bağışlanacağı belirtildi.

Hari'den Nefes Kesen Antrenman
 
Dubai’deki yarışmalara hazırlanmak için kamp yeri olarak İzmir’i tercih eden ve çalışmalarını Alsancak Semti’ndeki Cross Fight Salonu’nda yapacak olan Fas asıllı Hollandalı Badr Hari, salonda Türk sporculara eğitim semineri verdi. İlk olarak Türk sporculara, karşılaşmalarda kullandığı teknikleri gösteren dünya kick boks şampiyonu Badr Hari, sporcuları oldukça zorladı. Türk sporcularla tek tek ilgilenen Hari, hatalı gördüğü noktaları düzeltti. Ardından antrenörü Özden Tekcandan ile Hari, etkinliğe katılanlarla ilgilendi, soruları yanıtladı.
 
’ELİT FİTNESS’
 
7 yaşından buyana sporla ilgilenen ve Türkiye’nin 2’nci kadın ’Crossfit level-1 trainer’i olan spor salonunun sahibi Deniz Işık, geçen Eylül ayından beri hizmet verdikleri salonda, jimnastik, halter tekniklerinin kullanıldığı yüksek yoğunluklu güç ve kondisyon sistemini uyguladıklarını dile getirdi. ABD’de ’Elit fitness’ olarak adlandırılan konseptin İzmir’de pek yaygın olmadığına dikkat çekti. Öte yandan Işık, etkinlikten elde gelirin büyük bölümünün lösemili çocuklar için bağışlanacağını belirtti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER