Güçlü Olmak İçin Kuralları Baştan Belirleyin

Markanın parmak izi niteliğini taşıyacak olan başarılı bir kurumsal kimlik çalışması, yapılacak olan reklam yatırımlarının da başarılı dönüşler almasını sağlar. 2004 yılından bu yana İzmir’in parlayan yıldızı tam kapsamlı reklam ajansı olarak hizmet veren 3S Adworks, kurumsal kimlik oluşumunda başarılı çalışmalara imza atıyor.

Güçlü Olmak İçin Kuralları Baştan Belirleyin

Markaların kendi sektörlerinde güçlü olabilmek adına kurum kimliği ile tüm kurallarını önceden belirlemesi gerektiğini öne süren 3S Adworks, bu sayede reklam yatırımlarının da başarılı dönüşler alacağını vurguluyor. Kurumsal kimliğin parmak izi gibi olduğunu ve marka ile özdeşleştiğini savunan 3S, bu sayede kullanılacak her doküman, yapılacak her reklam ile bilinirliğin artacağını, bilinirliğin güveni pekiştireceğini, güvenin ise markanın satışlarında artış kaydedeceğine dikkat çekiyor.

 

Reklamın iyisi kötüsü olmaz, doğrusu yanlışı olur”

Kurulduğu günden bu yana iletişim sektörünün her alanında varlık gösteren ve profesyonel çözüm ortakları ile yoluna devam eden 3S Adworks, çalışmaların her aşamasını takip ediyor ve başarıyla sonlandırıyor. Çizgi altı ve çizgi üstü olarak çalışmalar sürdüren 3S, logodan kurumsal kimliğe, katalogdan web sitesine, TV/Basın kampanyalarından outdoor projelere, fotoğraf çekiminden sosyal medyaya, PR etkinliklerinden organizasyonlara kadar iletişim sektörünün birçok alanında hizmet veriyor.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER