Göztepe-Beşiktaş Maçı Bornova'da

Bornova Belediyesi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapımını tamamladığı Altındağ’daki Spor Kompleksi, 17 Nisan Pazar günü kapılarını açacak. Kompleks, 2 bin 500 kişilik ana salonu ile Hentbol Erkekler Süper Ligi’nin ilk sırasında yer alan Göztepe ile Beşiktaş arasında oynanacak dev maça ev sahipliği yapacak.

Göztepe-Beşiktaş Maçı Bornova'da
Bornova Belediyesi’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte kente kazandırdığı Altındağ Spor Kompleksi, 17 Nisan’da kapılarını açacak. Yapımı tamamlanan tesis, Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde Pazar günü oynanacak Göztepe – Beşiktaş maçına ev sahipliği yapacak. Lider durumdaki siyah-beyazlı ekiple, en yakın takipçisi olan ikinci sıradaki Göztepe arasındaki kritik mücadele, saat 17.00’de başlayacak.
 
Gururlu ve mutluyuz
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, bu önemli maç öncesi tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi. Altındağ Spor Kompleksi’nin 2 bin 500 seyirci kapasiteli ana salonu ve 200  kişilik antreman salonu ile İzmir’in en önemli spor tesislerinden biri olacağını vurgulayan Başkan Atila, “Büyükşehir Belediyemizle birlikte kentimize böylesi bir tesis kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Salonumuzdaki ilk maçın Erkekler Hentbol Süper Ligi’nin ilk iki sırasında yer alan takımlar arasında oynanacak olması da ayrı bir mutluluk. Göztepe yönetimine Bornova’da oynama arzuları nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Altındağ Spor Salonu’nun isminin Altındağ Atatürk Spor Salonu olarak değiştirilmesi için meclise önerge sunacaklarını ifade eden Başkan Olgun Atila, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini bu önemli tesiste de yaşatmak istiyoruz. Bu önerimizin meclisimizden oybirliği ile geçeceğine inancım tam diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2016, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER