Gökyüzünde Yemek Keyfi

İzmir’deki MaviBahçe alışveriş merkezi ev sahipliğinde İzmir Gurme Guide’ın desteğiyle gerçekleştirilen gökyüzünde yemek etkinliğine katılanlar, 55 metre yükseklikte farklı ve heyecanlı bir yemek deneyimi yaşadı.

Gökyüzünde Yemek Keyfi
 
Türkiye’de İstanbul’dan sonra İzmir’de gerçekleştirilen gökyüzünde yemek etkinliği ilgi gördü. MaviBahçe’de, etkinlik firması Marcaevent tarafından, İzmir Gurme Guide’ın katkılarıyla düzenlenen organizasyon lezzet ve yemek tutkunlarını biraraya getirdi. MaviBahçe’nin yan tarafına kurulan özel bir vinçle kaldırılan masada, kemerleri bağlanıp 55 metre yükseğe çıkartılan konuklar, farklı ve heyecanlı bir deneyim yaşadı. İzmir Gurme Guide Yazarı Ahmet Güzelyağdöken’in hazırladığı yemekleri tadan misafirler, yaklaşık bir saat havada kaldıktan sonra sorunsuz bir şekilde yere indi.
 
MaviBahçe AVM Müdürü Vedat Özeren, Belçika’ya ait bir organizasyon olan etkinliğin İstanbul’dan sonra ikinci kez İzmir’de düzenlendiğini belirterek, "Etkinliğe katılanlar, güzel İzmirimizin manzarası eşliğinde, bu gün bizlerle beraber olan Hayal Kahvesi ve Fratelli la Bufala’nın değerli şeflerinin yemeklerini tatma fırsatını yakaladılar. MaviBahçe’nin içerisinde İzmir var, kültür var, sanat var, lezzetler var. Bu lezzetleri taçlandırmak amacıyla böyle bir organizasyon yapmak istedik" diye konuştu.
 
55 METREDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
 
Kaya İzmir Thermal&Convention Otel Basın Danışmanı Burcu Şakar’ın doğum günü de 55 metre yükseklikte kutlandı. Gazeteci arkadaşları Şakar’a 55 metrede sürpriz yaparak, pastalı doğum günü kutlaması gerçekleştirdi. Şakar, gökyüzünde doğum günü heyecanı ilk defa yaşamış oldu.
 
MENÜDE İZMİR MUTFAĞI
 
İzmir Gurme Guide Yazarı Ahmet Güzelyağdöken, 55 metre yükseklikte yemek hazırlamanın ve paylaşmanın kendisi için de farklı bir deneyim olduğunu söyledi. Güzelyağdöken, gökyüzündeki yemeğin menüsünün İzmir mutfağı ağırlıklı olduğunu ifade etti. Menüde İzmir tulumu, yeşil kabak, zeytinyağlıların yer aldığını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2016, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER