banner9

Girişimcilikte Kadının Gücünü Anlatacaklar

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, İzmir Ticaret Borsası ve Amway Türkiye işbirliğinde 20 Ocak Çarşamba günü, "Girişimcilikte Kadın Gücünün Çekici Etkisi - 1 Adım Öne Çık" konulu panel düzenlenecek.

Girişimcilikte Kadının Gücünü Anlatacaklar
 
İzmir Mimarlar Odası’nda, saat 14.00’te başlayacak panelin açılış konuşmalarını, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Başkanı Aysel Öztezel ve Amway Avrupa Dış İlişkiler Kıdemli Bölge Müdürü Candan Çorbacıoğlu yapacak.
 
100’den fazla ülkede, 3 milyon girişimcisiyle faaliyet gösteren doğrudan satış şirketi Amway tarafından Münih Teknik Üniversitesi ve uluslararası pazar araştırma şirketi GfK ile işbirliğinde hazırlanan Global Girişimcilik 2015 Raporu’nun, GfK Genel Müdürü Fulya Durmuş tarafından sunumunun ardından moderatörlüğünü İnci Özkasnak’ın yapacağı panel başlayacak. Girişimcilikte Kadın Gücünün Etkisi - 1 Adım Öne Çık konulu panelde, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Ayşegül Toker, Amway Avrupa Dış İlişkiler Kıdemli Bölge Müdürü Candan Çorbacıoğlu, KOSGEB Başkan Yardımcısı Salih Tuna Şahin konuşmacı olarak yer alacak. Tarımsal Pazarlama Platformu Kurucusu Tülin Akın ve Slimfood Kurucu Ortağı Cem Büyükoral da başarı örnekleri olarak deneyimlerini aktaracak.
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2016, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER