Gezi Olayları Narlıdere Sahnesinde!

Narlıdere Belediyesi, Ankara Ekin Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Bedeli Ödenmiştir” adlı oyunu Narlıdereli vatandaşlarla buluşturacak.

Gezi Olayları Narlıdere Sahnesinde!
Narlıdere Belediyesi, Ankara Ekin Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Bedeli Ödenmiştir” adlı oyunu Narlıdereli vatandaşlarla buluşturacak. Haluk Işık’ın yazdığı, Tuncer Yığcı’nın yönetmenliğini yaptığı “Bedeli Ödenmiştir” oyunu tiyatro oyuncuları Şener Kökkaya, Işıl Poyraz, Nusret Çetinel ve Burcu Özcan’ın kusursuz oyunculuğu izleyenlerin beğenisine sunulacak. Seyircisini Gezi olaylarının yaşandığı günlere götüren oyunda, bir evin bodrum katında yaşayan iki tiyatrocu ile gezi olayları esnasında bu bodrum kata sığınan eylemci bir genç kızın arasında geçen olaylar işleniyor. 
 
Tüm İzmir davetlimiz
 
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, 19 Şubat 2015 Perşembe Saat:20.00’da Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda ücretsiz olarak sahnelenecek olan oyuna tüm İzmirlileri davet etti. Batur “Ülkemizin içerisinde bulunduğu koşulları, yetkililerin bu ülkeyi idare edenlerin gezi olaylarına bakış açısını görebildiğimiz ve ücretsiz olarak sunacağımız bu güzel oyuna, Tüm İzmirli ve Narlıdereli hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER