Gezginlerin Ruhu Bu Kafede

Seyahat etmek birçok kişinin tutkusu. İzmir'de bu şekilde gezi tutkunlarını bir araya getiren 'Varuna Gezgin' adındaki kafe gördüğünüz ilk anda sizi etkisi altına alıyor.

Gezginlerin Ruhu Bu Kafede

ÇİĞDEM ALPASLAN / BEN HABER

Dünya mutfaklarının en güzel lezzetlerinin olduğu bu kafede kafanızı nereye çevirirseniz çevirin dünya ülkelerinden izler görebilirsiniz. İlk olarak Eskişehir'de kurulan ve kendilerini gezmek için yaşayan, yaşamak için gezen bir grup gönüllü seyyah olarak tanımlayan Varuna Gezgin Cafe İzmir'de de geziseverleri bir araya getiriyor. 

ZENGİN OLMAK GEREKMİYOR

Ülkelere toplu halde gezi düzenleyen ve gezmek için zengin olmak gerektiğine inanmayan, imkansızı mümkün kılan bir grup gerçekçi hayalperest. Eskişehir’de doğan, Ankara ve İzmir’deki kafeleriyle büyüyen bu gezginler tecrübelerini gezgin ruhlu insanlarla paylaşıyorlar.

HER KÖŞESİNDE BİR ANI

Mekanın her bir köşesi milyonlarca anı ile çevrili. Duvarda bulunan kitaplar, biblolar, eski radyolar, televizyonlar, plakalar, tablolar baktıkça sizi adeta başka başka yerlere götürüyor. Sizin de yolunuz düşerse bu kafede bir soluk alıp ortamın ambiyansını keyifle izleyebilirsiniz. 

ŞUBELER:

Cafe Del Mundo - Eskişehir
Hoşnudiye Mah. Siloönü Sok. No:3

Cafe Del Mundo - Izmir Lounge
Bornova 1469. Sokak No:17
Alsancak

Cafe Del Mundo - Izmir
Kibris Sehitleri Cad. No:13
Muzaffer Izgü Sok. Alsancak

Cafe Del Mundo - Ankara Lounge
Tunali Hilmi Cad.
Abay Kunanbay (Bilir) Sok. No:14/A

Cafe Del Mundo - Ankara
Azerbaycan Cad. (3.Cad)
No:106 Bahçelievler

Cafe Del Mundo - İstanbul
Kumbaracı Yokuşu Girişi
İstiklal Cad. 79/D Tünel

 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER