banner24

Gençler Nefes Kesti

Büyükşehir Belediyesi’nin 3 günlük Sokak Basketbolu Turnuvası’na 43 takım katıldı. Dereceye girenlere I-PAD, NOTEBOK ve I-POD’un hediye edildiği turnuvada büyük çekişme vardı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 6 günlük 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 16 Mayıs günü başlayan ‘Sokak Basketbolu Turnuvası, final karşılaşmaları ile son buldu. Her takımda biri bayan olmak üzere 4 sporcunun yer aldığı ve toplam 43 takımın katıldığı turnuvada kıyasıya bir mücadele yaşandı.

Bostanlı Rekreasyon alanında gerçekleştirilen karşılaşmaların sonucunda 15-16 yaş arası gençlerin katıldığı Yıldızlar kategorisinde birinciliği Harlem, ikinciliği Ören, üçüncülüğü ise Sanfrancisko takımları kazandı. 17-18 yaş gençlerin katıldığı Gençler kategorisinde ise birinciliği İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 2 numaralı takımı, ikinciliği Ekstra Pas Kuşadası takımı, üçüncülüğü ise İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 3. numaralı takımı kazandı. Turnuva kapsamında birinci olan takıma i-pad, ikinci olan takıma Notebook ve üçüncü olan takıma i-pod hediye edildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2012, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER