Gaziemir Bayramı

İzmir Süper Amatör Lig B Grubu’nda adını zirveye yazdırarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Gaziemir Gençlik şampiyonluğu coşkuyla kutladı.

Gaziemir Bayramı
 
İzmir Süper Amatör Lig B Grubu’nda adını zirveye yazdırarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Gaziemir Gençlik şampiyonluğu coşkuyla kutladı. Şampiyonluk kupasını Abdullah Arda Meydanı’nda Kaymakam Yaşar Dönmez, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Kulüp Başkanı Hakan Süvari, yöneticiler ve taraftarlarla havaya kaldıran futbolcular, camiaya 3. Lig sözü verdi. "Türkiye’nin en yaşanır, en modern kenti Gaziemir’e bu sevinci yaşattığınız için teşekkür ediyorum" diyerek futbolcuları kutlayan Kaymakam Dönmez, "Şampiyon takımımıza hep birlikte sahip çıkmalıyız" şeklinde konuştu. 
 
Spora büyük önem verdiklerini ve bu alanda önemli yatırımlar yaptıklarının belirten Belediye Başkanı Şenol ise, "Burada yaşanan tablo, sporun dostluk, barış, kardeşlik olduğunun göstergesidir. Bizlere bu duyguyu yaşatan sporcularımıza, teknik ekibe, başkan ve yönetime teşekkür ediyorum"  ifadesini kullandı. Büyük emek harcayarak, tüm zorlukları aşarak şampiyon olduklarının altını çizen Kulüp Başkanı Hakan Süvari ise da şunları söyledi: "Gaziemir’in ilk şampiyon takımı olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz yarışmacı ve yetiştirici kulüp kimliğimizle yeni başarılar elde etmek."
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER