Futbolcu Adayları Metroyu İnceledi

Altınordu Futbol Eğitim Kurumu (AFEK) U13 ve U14 takımlarının Türkiye’nin dört bir yanından seçilip gelen öğrencileri, raylı sistemleri tanımak için İzmir Metrosu ve İZBAN ile seyahat edip, İZBAN’ın alanında en büyük konumda bulunan Çiğli’deki Bakım Atölyesi’ni ziyaret etti.

Futbolcu Adayları Metroyu İnceledi
Sosyal etkinlikler ve hayatın içinde olma faaliyetleri çerçevesinde 39 futbolcu adayı, önce Hatay Üçyol’dan Metro’ya binerek Halkapınar aktarma merkezine geldi. Metro’dan İZBAN peronuna geçen genç sporcular, İstasyon Şefi’nden trenlerle ilgili bilgiler edinirken, merak ettikleri konuları sordu. İZBAN’ın sürücü kabinini inceleyip, Mavişehir İstasyonu’ndan İZBAN Bakım Atölyesi’ne otobüsle aktarma yapan U13 ve U14 takımlarını, İZBAN Genel Müdür Yardımcısı ve Metro Genel Müdürü Sönmez Alev ile kurum birim sorumluları karşıladı. Atölyede trenlere yapılan bakımları dikkatlice inceleyen ve bilgiler alan çocuklar, kendileri için özel olarak hazırlanan ikram masalarında ise dinlenme ve İZBAN personeliyle sohbet edip Altınordu ürünleri hediye etme fırsatı buldu.
 
Altınordu teknik ekibi, Sosyal Etkinlikler Yöneticisi Elif Can ve Sporcu Özlük ve Okul İşleri Yöneticisi Funda Hızlı Atik ile birlikte çocuklara İZBAN yöneticileri de eğitim setleri armağan ederken, Genel Müdür Yardımcısı Sönmez Alev, “Böylesine güzel bir ziyaret için Altınordu’ya teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2015, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER