Fuara Tariş Damgası

Ben TV'nin fuar klasiği Benim Fuarım programının son konuğu Tariş Zeytin Genel Müdür Yardımcısı Zehra Uğur oldu.

Olivtech 7. Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı ve Ekoloji İzmir-8. İzmir Organik Ürünler Fuarı kapsamında izleyiciyle buluşan Benim Fuarım programında Burak Cilasun'un son konuğu Tariş Zeytin Genel Müdür Yardımcısı Zehra Uğur'du. 
 
Tariş'in Türk zeytinciliği için önemine vurgu yapan Uğur, Tariş'in uluslararası alandaki gücüne de değinerek "48 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Belçika'da bir de mağazamız var." dedi.
 
Zeytinyağı şişelerinin üstüne barkod ekleyerek yeni bir hizmeti de devreye soktuklarını belirten Uğur, "Barkod okutulduktan sonra o yağın hangi bölgeden ve hangi kooperatiften geldiği görülebiliyor.Bununla birlikte o kooperatifin yapısı ve yağın geldiği bölgenin genel özellikleri de görülüyor. Böylelikle turizme de hizmet etmiş oluyoruz." dedi.
 
Tariş'in kaliteli üretimden taviz vermediğinin altını çizen Zehra Uğur, "Tariş olarak sofralara en kaliteli ve güvenilir yağı sunmaya gayret ediyoruz." dedi. Uğur ayrıca Tariş ürünlerinden asırlık zeytinyağı ve sprey zeytinyağına ilginin de yüksek olduğunu söyledi.
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER