banner51

Fuar Cumartesi Ücretsiz

Ekoloji İzmir ve Olivtech fuarları, 30 Nisan Cumartesi günü sona eriyor. Son gün ücretsiz olarak gezilebilecek fuarlar, saat 19.00’a kadar açık kalacak.

Fuar Cumartesi Ücretsiz
Türkiye’yi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden tek sertifikalı organik ürünler fuarı olan Ekoloji İzmir ve ülkemizin sektöründeki tek ihtisas fuarı Olivtech büyük ilgi görüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Olivtech - 6. Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı ile Ekoloji İzmir - 7. Organik Ürünler Fuarı Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar merkezi Fuar İzmir’de düzenleniyor.
 
Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Sağlıklı Pazar’da, Türkiye’nin dört bir yanından gelen tamamen organik ürünler sergileniyor. Fuar süresince ziyaretçiler tarafından ücretsiz olarak görülebilecek pazarda; sirkeden pekmeze, kuru kayısıdan ekmeğe, organik tekstil ürünlerinden bakliyatlara kadar pek çok ürün satılıyor.
 
Organiğe dair merak edilen ürünlerin bir arada sergilendiği Demo Dükkan’da, katılımcı firmaların geniş ürün yelpazesi fuar ziyaretçilerine sunuluyor. Öte yandan ekolojik lezzetlerden oluşan zengin menüsü ile Organik Restoran bu yıl da hizmet veriyor.
 
Fuar yarın (Cumartesi) son gününde ücretsiz olarak gezilecek ve saat 19.00’a kadar açık kalacak.
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER