Forum Fashion Week 2015 Başlıyor

Türkiye genelindeki Forum Alışveriş Merkezlerinde eşzamanlı olarak bu yıl 6’ncısı düzenlenen Forum Fashion Week, önemli etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Forum Fashion Week 2015 Başlıyor
Forum Fashion Week, Forum Bornova’da moda sohbetleri, indirim ve sürprizlerle dolu alışveriş keyfiyle, 9 - 11 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Eğlenceli ve keyifli moda etkinliklerinin düzenleneceği Forum Fashion Week kapsamında, 10 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşecek söyleşiye, güzellikleriyle dikkat çeken mankenler Merve Büyüksaraç ve Ebru Güzel konuk olacak. Gazeteci Esin Övet’in moderatörlüğünde gerçekleşecek sohbette, Büyüksaraç ve Güzel, stil ipuçlarıyla, sezon modasına dair önerilerde bulunup dinleyicilerin modaya dair sorularını yanıtlayacak.
 
AYŞE TOLGA İLE YAŞAMAYA DAİR
 
Oyuncu ve aromaterapist olmanın yanı sıra sağlıklı beslenme ile düzenli egzersizi yaşam tarzı haline getirmiş Ayşe Tolga da, yine Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında özel bir sohbete katılacak. Sağlıklı önerileriyle geniş kitlelere ulaşan Tolga, 11 Ekim Pazar günü saat 17.00’de katılacağı sohbette, güzel giyinmenin temel şartlarından biri olan estetik vücut için ipuçlarını takipçileriyle paylaşacak. 09 - 11 Ekim’de gerçekleşecek "Alışveriş Günleri" kapsamında birçok markada, Forum Fashion Week’e özel indirimler olacak. Ayrıca ziyaretçiler, 2015 - 2016 Sonbahar - Kış sezonunun en moda parçalarına Forum Fashion Week’e özel indirimlerle sahip olma şansını yapalayacak.
 
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2015, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER