banner9

Folkart Fuar Sohbetleri Sürüyor

Folkart Fuar Sohbetleri tanınmış konuklarıyla birlikte İzmir Enternasyonal Fuarı coşkusunu Ben TV ekranlarından seyirciyle buluşturmaya devam ediyor.

Folkart Fuar Sohbetleri Sürüyor

86. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Burak Cilasun'un sunumuyla ekrana gelen Folkart Fuar Sohbetleri'ne katılan son isim sevilen oyuncu Volkan Severcan oldu. 

Severcan 86. İEF'de gerçekleştirilecek sanat etkinliklerinin mutfak aşamasında yoğun emekler olduğunu belirtti. Folkart Akademi'de gerçekleştirilen eğitimlerden de bahseden Severcan, tüm ziyaretçileri akademi öğrencileri ve eğitmenlerin bir arada sahne alacakları 'Sersefil' adlı müzikale davet etti.

Folkart Yapı'nın sanata verdiği önemin büyük olduğunu ve Folkart Akademi'nin kurulduğu andan itibaren ciddi bir taleple karşılaştığının da altını çizen Severcan, oluşturulan cep tiyatrosuyla birlikte yıl içinde öğrencilerin seyirciyle buluşacağını da söyledi.

Ayrıca İzmir Enternasyonal Fuarı'nın kendisi için çok özel olduğunu da belirten Severcan, oyunculuğa olan aşkının gençlik yıllarında İEF kapsamında sergilenen oyunları izlerken oluştuğunu belirtti. 

"100. tekrar bile reyting alıyor"

Programda gündeme gelen bir diğer konuysa Severcan'ın da yer aldığı Çocuklar Duymasın adlı dizi oldu. Burak Cilasun'un 'Nasıl oluyor da, bir dizi ara verip geri döndüğünde doğrudan reytinglerin zirvesine yerleşiyor?' sorusunu yanıtlayan Severcan, "Çocuklar Duymasın 15 yıldır var olan bir dizi. Ben Zero Tuna karakteriyle 7-8 yıldır kadronun içindeyim. Çocuklar Duymasın çeşitli kanallarda zaman zaman başlamış ve bitmiş bir dizi ama inanın dizi hiç ekrandan uzak kalmadı. O kadar çok tekrarı yayınlandı ki, zannediyorum Türk halkı bir Kemal Sunal filmlerini bir de Çocuklar Duymasın'ı bu kadar çok izledi. 100. kez tekrar yayınlanan bir bölüm bile reyting alıyor." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2017, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER