Flaş...Flaş...Flaş... Mahmut Özgener İZTO'ya Aday

Ben HABER Gazetesinin 10 Kasım sayısı yine gündemi sarsacak. Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Yaraş'ın köşesine taşıdığı habere göre; İzmir Ticaret Odası'nda EkremDemirtaş'a ilk kez ''Bu kadar yeter artık'' diyecek bir rakip çıkıyor. Mahmut Özgener Ticaret Odası üyelerinin çoğu ile İzmir'in kanaat önderlerinin adaylık için desteğini aldı.

Flaş...Flaş...Flaş... Mahmut Özgener İZTO'ya Aday

BEN HABER

İZTO Başkanı Ekrem Demirtaş'a ilk kez çok güçlü bir rakip çıkıyor; Mahmut Özgener. Oda seçimleri için örgütlenme çalışmalarına başlayan ve önemli yol kat eden Özgener'e büyük destek var.

HEDEF; YENİ BİR VİZYON

Özgener İZTO'da seçimi kazanarak değişimin öncüsü olmak için yola çıkıyor. Hedefi, kente yakışır bir oda vizyonu oluşturmak olan Özgener, kentin bütün kurumlarıyla diyalog içinde, katılımcı yönetim tarzı izleyecek.

İşte Ben HABER Genel Yayın Yönetmeni Erol Yaraş'ın köşesine taşıdığı o haber;

Ekrem Demirtaş’a ilk defa çok ciddi bir rakip çıkacak. O isim de Mahmut Özgener. Şuanda Mahmut Özgener bu konuda kendini çok ciddi bir şekilde hazırlıyor, örgütlenmeye çalışıyor. Çok iyi bir şekilde de nabız tutuyor. Yine bildiğim ve gördüğüm kadarıyla eşiyle de bu konuyu konuşmuş. Çünkü Mahmut aile kavramına çok önem veren bir kişi. Çok yakından tanıyorum, iyi bir dostum benim. Mesela isteseydi TFF’nin ikinci dönemine başkan olarak çok rahat devam edebilirdi. Çünkü yakın tarihte TFF Başkanlığı koltuğunu açık ara en iyi dolduran kişiydi. Ama sırf ailesine olan düşkünlüğünden, çocuklarının o dönem yaşlarının küçük olmasından dolayı o görevden ayrılmayı istedi. Ama artık Mahmut’un çocukları belli bir yaşa geldi, eşi bu konularda Mahmut’a destek olmaya hazır. Ayrıca Mahmut Özgener, Demirtaş’ın bu zamana kadar karşısına çıkan en ciddi rakip. Birinci değişiklik bence İZTO’dan başlayacak. 

Mahmut bu şehrin çok sevilen isimlerinden biri. Bugüne kadar da sorumluluğunu aldığı bütün görevlerde kendini ispatlamış, genç, dinamik, enerjik bir arkadaşımızdır. Bu görev için biçilmiş kaftandır. Çünkü İzmir artık İzmir Ticaret Odası’nın değişik bir vizyona, bakış açısına ihtiyacı var. Bu nedenle Mahmut Özgener piyasayı sallayacak bir isim.  Ben de buradan Mahmut Özgener’e başarılar diliyorum. 

BEN HABER GAZETESİNİN SON SAYISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER