'Eyvah Eyvah 3' Galası İzmir'de!

Ata Demirer’in kaleme aldığı, seyircinin serinin 3.filmini sabırsızlıkla beklediği ‘Eyvah Eyvah 3’ 31 Ocak’ta vizyona giriyor.

'Eyvah Eyvah 3' Galası İzmir'de!
Demet Akbağ, Ata Demirer ve Özge Borak’ın başrollerini paylaştığı, seyircinin sevgilisi haline gelen Firuzan ve Hüseyin Badem ile Eyvah Eyvah’ın sonuncu filminde eğlence yine tavan yapacak. Tarık Ünlüoğlu, Serra Yılmaz, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Teoman Kumbaracıoğlu ve Salih Kalyon’un rol aldığı BKM yapımı film şarkılarıyla da coşturacak.
 
İZMİR GALASI OPTIMUM OUTLET'DE
 
BKM Ege Bölge Temsilcisi Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey, seyircinin merakla beklediği filmin İzmir Galası'nın 2 Şubat pazar günü saat:19:00'da tüm film oyuncularının katılımı ile birlikte İzmir Optimum Outlet'te yapılacağını söyledi ve tüm İzmirlileri filmden önce AVM meydanında düzenlenecek olan söyleşiye davet etti.
 
‘DOL KARABAKIR’ PARÇASI GELEN EĞLENCENİN HABERCİSİ!
 
İlk iki filmde de hikayesi kadar Demet Akbağ ve Ata Demirer’in seslendirdiği parçalar büyük ilgi görmüş, izleyenlerin hemen diline dolanmıştı. Serinin 3. Filminin ilk parçası da vizyondan önce heyecanla bekleyen izleyici ile paylaşıldı. Sosyal mecralarda büyük ilgi gören ‘Dol Karabakır’ klibi gelen eğlencenin habercisi.
 
Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2014, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER