banner51

Evka-3'te Geri Sayım Başladı

Pazaryeri projelerini birer birer hayata geçiren Bornova Belediyesi, inşaat çalışmaları son aşamaya gelen Evka-3 Pazaryeri’ni en kısa sürede hizmete açmayı planlıyor.

Evka-3'te Geri Sayım Başladı

 

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, geçen yıl Eylül ayında ihalesine çıkıldıktan sonra yapımına başlanan EVKA-3 Pazaryeri'nde incelemelerde bulundu. Sındır, çalışmaların planlandığı şekilde devam ettiğini belirterek, pazaryerinin kısa sürede hizmete açılacağını söyledi.

Bornova halkının ve esnafın daha modern koşullarda alışveriş yapması için önemli yatırımlara imza attıklarını belirten Başkan Sındır, Evka-3 Pazaryeri Projesi'nin de bu doğrultuda hayata geçirdikleri projelerden biri olduğunu söyledi. Sındır, ''Pazaryeri alanındaki çalışmalarımız devam ediyor.  Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı törende Evka-3 pazaryerimizin de temelini atmıştık. Açılışını da bütün mahalle halkımız ve esnafımız ile birlikte coşkulu bir şekilde yapacağız'' diye konuştu.

Evka-3 Mahallesi’nde 2 bin 268 metrekarelik alanda inşaat çalışmaları devam eden pazaryerinde 201 tezgâh yer alacak. 812 bin TL maliyetli üstü kapalı modern pazaryerinde bölge sakinleri  pazar alışverişlerini daha sağlıklı, çağdaş koşullarda yapabilecek. 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2013, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER