banner9

Esnaf Sandık Başında

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı odalar yeni başkanını seçmek için sandık başına gidiyor. Bugünkü seçimlerde İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı yeniden Celil Anık olurken İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası'nda oy sayım işlemleri sürüyor.

Esnaf Sandık Başında

İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı 129 oda olağan genel kurula giderek yeni dönem için başkanlarını seçecek. 4 yılda bir yapılan olağan genel kurullar için bugün seçim startı verildi.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Yapılan seçimde Celil Anık, dördüncü kez oda başkanlığına seçildi.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın Fuar İzmir’de yapılan olağan genel kurulunda Celil Anık, yeniden başkan seçildi. Seçimde İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Celil Anık 1.171 oy alırken, Mustafa Pala 741oy aldı. Genel kurula İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’da katıldı.

Yeniden seçilen Başkan Anık konuşmasında “Teknolojiden yararlanan bir meslek grubu olma yolunda hızla ilerliyoruz. İlk işimiz kısa mesafe sorununu ortadan kaldırmak. Ardından da cep telefonundan taksi çağırma uygulamasına geçiş yapacağız. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, sizlerin destek ve güveniyle Türkiye’nin en saygın meslek örgütlerinden biri haline geldi. Sözü dinlenen, istediğini elde eden bir kurum olduk. Daha büyük başarılara imza atmamıza izin verdiğiniz için siz esnafıma teşekkür ediyorum.” dedi.

YÖNETİM KURULU

Celil Anık
Hüseyin Çağlayan
Erkan Özkan
Ahmet Gündüz
Abdullah Benli
Mehmet Gülpınar
Mehmet Kemal Atilla
Mustafa Özgalip
Ali Aydıner
Naci Zengin
Ramazan Bıçakçı

DENETİM KURULU

Özkan Özbay
Mustafa Ündan
Hakan Aydın

LOKANTACILARDA OY VERME İŞLEMİ TAMAMLANDI

Hareketli bir seçim süreci geçiren İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası’nda ise bugün üç aday vitrine çıkıyor. Odanın 16 yıllık mevcut başkanı Aykut Yenice’ye karşı iki aday yarışta. Adaylardan biri Doğan Kılıç, diğeri ise sık sık Yenice’yi eleştiren Alpay Okyay. Kongrede oy verme işlemi tamamlanırken sayıma başlandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2018, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER