banner51

Erken 'Kalkan' Yol Alır

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan çalışmalarına devam ediyor. Karabağlar'da girmedik sokak, cadde, dükkan bırakmayan Kalkan halkla bire bir kurduğu diyalogla büyük sempati uyandırıyor.

Erken 'Kalkan' Yol Alır
Karabağlar'da girilmedik cadde, sokak, dükkan, ev bırakmamayarak herkesle el sıkışma hedefiyle başladığı mahalle ziyaretlerine tam gaz devam eden AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan bugüne kadar 176 sokak, 6 mahalle, 15 sivil toplum kuruluşunu ziyaret etti.
 
Erken 'Kalkan' yol alır diyen Kalkan, “Karabağlar'da biz uzun bir yol aldık. Tabi bu daha yolun başlangıcı. Sokaklarda gazerken halk bize yeter artık diyor. Vatandaş hizmet görememekten sıkılmış. Bizim hedefimiz AK Part'nin halk ve hizmet odaklı belediyecilik anlayışını önce Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Binali Yıldırım ile İzmir'e sonrasında ise bizimle Karabağlar'a taşımak. Bizim tek isteğimiz halkın hizmetkarı olmak. Karabağlar özlediği hizmete bizim belediyeciliğimizle kavuşacak. Seçim sürecinde Karabağlar'da girmedik mahalle, sokak, ev, tokalaşmadık el bırakmayacağız. Bizim belediye başkanlığı anlayışımız böyle. Yüzümüz her zaman halka dönük” ifadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER