banner9

Engelli Vatandaşlara Bayraklı Morali

Bayraklı Belediyesi Engelliler Merkezi üyeleri ve aileleri kendileri için düzenlenen piknikte stres attı. Bayraklı sahilde bir araya gelen engelliler, Grup Laçin’in konseriyle eğlendi.  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ da bu güzel günde engellileri yalnız bırakmadı.

Engellilere yönelik gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren ve bünyesinde Engelliler Merkezi kuran Bayraklı Belediyesi, engelliler için Bayraklı sahilde piknik düzenledi. Pikniğe katılan engelliler ve aileleri, Grup Laçin’in söylediği şarkılarla güzel bir gün geçirdi.  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ da piknikte onları yalnız bırakmadı.  Engelliler sohbet eden Başkan Karabağ, onlarla bol bol fotoğrafı çektirdi.
 
BİZ HER ZAMAN ONLARIN YANINDAYIZ
 
“Engellileri sadece 3 Aralık Dünya Engelliler gününde ya da Engelliler Haftası’nda değil yılın 365 günü önemsiyoruz” diyen Başkan Karabağ, “Bayraklı Belediyesi olarak engelli dostlarımıza farkındalık yaratıyoruz. Onların her gün her saat taleplerine cevap veriyoruz. Engelliler Merkezimiz ile iyi günde kötü günde yanlarındayız. Piknik etkinliklerine katılıp onların sevinçlerine ortak oldum. Güzel Her zaman onların yanındayız” dedi.  
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER