En 'Renkli' Fuar

Bu yıl 8. kez düzenlenen Travel Turkey İzmir - Turizm Fuarı, Türkiye ve dünyanın dört bir köşesinden farklı renkleri bir araya getirdi. Organizasyona evsahipliği yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, fuar stantlarını ziyaret ederek “İzmir’e hoş geldiniz” dedi.

En 'Renkli' Fuar
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ, TÜRSAB ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. işbirliği ile organize edilen Travel Turkey İzmir – 8. Turizm Fuarı, kente hareketli günler yaşatıyor. 30 ayrı ülkeden ve Türkiye'nin her bölgesindeki pek çok kentten 900'ü aşkın katılımcıyı ağırlayan fuarda farklı kültürler aynı çatı altında buluşuyor. Travel Turkey İzmir'in açılış törenine katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, törenin ardından fuarda gezerek katılımcılarla bir araya geldi. Partner ülke İtalya'nın yanı sıra Gambia ve Yunanistan stantlarını ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, yerli katılımcıların da davetlerini kırmadı ve tüm şehirlerin stantlarına uğramaya çalıştı.
 
Birçok yörenin turistik değerlerinin, tarihi ve kültürel zenginliklerinin, yerel ürünlerinin sergilendiği Travel Turkey İzmir, profesyonel ziyaretçiler kadar, seyahat etmeyi sevenler için de kısa sürede keyifli bir dünya turu yapma imkanı sunuyor.
 
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER