banner9

'Emeklilere Müteşekkiriz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Nükhet Hotar emekli TRT Sanatçıları ile akşam yemeğinde bir araya geldi, emeklilere teşekkür etti.

'Emeklilere Müteşekkiriz'
AK Parti dönemine sanata ve sanatçıya verilen öneme dikkat çeken Hotar, spora, sanata, yenilik ve teknolojiye yatırımları daha da arttıracaklarını söyledi. 1 Kasım öncesi seçim beyannamesi, düzenlenen son uygulamalar hakkında bilgi veren, özellikle de sosyal politikalarda yaptıları düzenlemeleri anlatan Hotar, “65 yaş üzerindeki kişilerin belediye otobüslerini ve diğer toplu ulaşım araçlarını ücretsiz kullanması, ilk engelliler kanunu, beyaz bastonun ücretsiz temini, protezler ile ilgili yaşanan zorluklara çözümler ve kolaylıklar sağladık. Bunlar İnşallah dua olarak da karşılığını alacağımız çalışmalar. Siyaset gibi zorlu bir yolda bu manevi desteği hissediyoruz. Bu yolda yeni destekler alabilmek çok önemli. Her türlü yapıcı eleştirileriniz bizim için çok önemli. Çünkü biz böyle gelişeceğimize inanıyoruz" diye konuştu.
 
Milletçe emeklilere müteşekkir olduklarını vurgulayan Hotar, “Rahat bir emeklilik hayatı, tüm emeklilerimizin en tabi hakkı. En son Temmuz ayında bazı emekli maaşlarına 1200 TL zam yaptık. Tabi ki emeklilerimiz için ne yapsak az. Şimdi de bütün emeklilerimize 1200 TL daha ek zam yapıyoruz. Memur, işçi, BAĞKUR emeklilerimize enflasyon üzerinde zam ve ek ödeme yapmayı sürdüreceğiz. Emeklilerimize TOKİ'den 250 TL taksitle ev sahibi olma imkanı getiriyoruz. AK Parti her zaman millet her kesimi için var oldu ve var olmaya devam edecektir. İnşallah bu birlikteliğimizi 1 Kasım seçimlerinin ardından tek başına iktidara gelerek daha uzun yıllar sürdüreceğiz" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER