banner10

Emekli Astsubaylar Afrin İçin Göreve Hazır

Türkiye Emekli Astsubaylar (TEMAD) Derneği İzmir İl Başkanı Hüseyin Akbaş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Karşıyaka Jandarma Komutanlığı’na giderek "Biz de göreve hazırız" dedi.

Emekli Astsubaylar Afrin İçin Göreve Hazır
Ülkenin birlik ve bütünlüğü için Türkiye’nin dört bir yanında yıllarca özveriyle görev yaptıklarını belirten Akbaş, "Afrin harekatında bizlere düşecek bir görev olursa seve seve görevimizin başına döneriz" diye konuştu. Karşıyaka Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ahmet Kahraman ile görüşen emekli astsubaylar, günün birlik ve beraberlik günü olduğunu belirterek, operasyona katılan askerlerin yanında olduklarını söyledi. Terör örgütleri PKK, PYD, YPG ve DEAŞ’ın sınırda tehdit olmaktan çıkarılması için başlatılan Afrin harekatını tüm emekli astsubaylar olarak yakından takip ettiklerini belirten Başkan Hüseyin Akbaş,
 
"Kahraman ordumuzun Allah yardımcıları olsun, muzaffer kılsın. Burunları dahi kanamadan zaferle dönmelerini diliyoruz. Dünyanın en güçlü ordularının başında yer alan kahraman ordumuzun ihtiyat güçlerine ihtiyacı yoktur. Ancak yıllarca aynı ortamlarda görev yapan bizler ihtiyaç olduğunda göreve hazırız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER