Elinde Benzinle Olay Çıkardı!

AK Partinin bayramlaşma törenine eylemci damgası... İsmi H.K olduğu belirtilen bir şahıs AK Parti'nin bayramlaşma töreninin ardından Binali Yıldırım ile görüşmek için elindeki benzinle yüksek bir yere çıkıp kendini yakmak istedi. Uzun uğraşlar sonucu ikna edilen H.K ile görüşen Yıldırım, sorunu çözeceğini ifade etti.

 
AK Partinin bayramlaşma töreninin ardından partililer ve Ulaştırma eski Bakanı İzmir milletvekili Binali Yıldırım, teşkilat ile bayramlaşmak için törenin yapıldığı salonun girişine geldi. Tam o sırada adının H.K olduğu belirlenen bir kişi eline benzin şişesi alarak yüskek bir yere çıktı. Ve Binali Yıldırım ile görüşmek istediğini belirtti.
 
Elindeki benzin şişesi ile uzun süre bağıran H.K, Yıldırım'ın korumasının uzun ikna çabaları sonucu çıktığı yerden indirildi. H.K, ardından korumalar eşliğinde Yıldırım ile görüştürüldü.
 
14 yaşındaki kızının İstanbu'danl Gebze'ye sürgün edildiğini belirten H.K, Binali Yıldırım'dan yardım istedi. ''Bayramlar geliyor geçiyor ben kızımdan ayrıyım diyen H.K, 14 yaşında kız çocuğum var neden sürgün ediyorlar'' diye sordu. AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım'da H.K'ye sarılarak yardımcı olacağını ifade etti. 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER