Elif, Fethiye'de Bulundu

İzmir’in Buca İlçesi’nde, kendisine adres soran, 1’i kadın 3 kişi tarafından kaçırıldığı ileri sürülen 9 yaşındaki Elif Acabey, Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde ortaya çıktı. Elif’le birlikte polise giden ve onu yıllardır görmediği öğrenilen annesi B.Y., kızının kendi yanında olduğunu söyledi. Savcının talimatı üzerine Elif, teslim edildiği annesiyle karakoldan ayrıldı.

Elif, Fethiye'de Bulundu
Buca’da babası Metin Acabey’le birlikte yaşayan Elif Acabey, geçen pazar günü kendisine adres soran 1’i kadın, 3 kişiyle birlikte ayrıldı. Kızının dönmemesi üzerine polise giden Metin Acabey, kayıp başvurusunda bulundu. Elif’in kayıp olduğu haberlerinin internet sitelerinde yer almasından sonra, kimliği belirsiz bir erkek, baba Metin Acabey’i arayıp, kızının annesinin yanında olduğunu ve polise gideceklerini söyledi.
 
Bu gelişmeden sonra da eşini ve kızını, doğumdan sonra terk eden B.Y., kızıyla Fethiye’de polise gidip Elif’i kaçırmadığını, kendi yanında olduğunu söyledi. Savcının talimatı üzerine de Elif, annesine teslim edildi, adli işlem de yapılmadı.
 
Bu arada dini nikahlı olduğu Metin Acabey’e kızdığı için evi terk eden B.Y.’nin bu süre içerisinde hiç kızını görmediği, daha sonra Facebook üzerinden kızına ulaşıp bağlantı kurduğu, sonrasında da kızını alıp Fethiye’ye gittiği ortaya çıktı.
Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2016, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER