banner9

Eğlencenin Yeni Merkezi Folkart Çarşı

Folkart Çarşı’da açılan Bu Da JOYCLUB, bowling, bilardo, 4K dev ekranla maç izleme, Dj performansları gibi birçok farklı aktiviteye ev sahipliği yapıyor.

Eğlencenin Yeni Merkezi Folkart Çarşı
Folkart Çarşı, yeni bir eğlence merkezine kavuşuyor. Cinemapink bünyesinde açılan Bu Da JOYCLUB, eşsiz mimari tasarım, modern dokunuşu ile 8 hatlı bowling salonu, bilardo salonu, maç izleme alanı, eşsiz lezzetleri ve barı ile İzmirlileri Folkart Çarşı’daki yeni eğlence merkezinin keyifli atmosferinde ağırlayacak.
 
Dünyanın en iyi markalarını İzmirlilerle buluşturan Folkart Çarşı, Bu Da JOYCLUB ile alışılmak bir atmosfere sahip oldu. 19. merkezini İzmir’de açan 150’nin üzerinde salona sahip olan Cinemapink, yenilikçi konsepti ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile sinemaseverlere keyifli bir sinema deneyimi yaşatırken, Bu Da JOYCLUB eğlenceyi daha da çeşitlendirecek. İzmirlilere alışılmadık yeni konseptli Bu Da JOYCLUB ile eşsiz eğlenceli saatler yaşatmayı vaat ediyor. 
 
Folkart Towers Bayraklı’daki Bu Da JOYCLUB markası içerisinde her yaşa, her sosyal sınıfa uygun eğlence oyunları ile oluşturulmuş yeni tarz bir eğlence merkezi olarak dikkat çekiyor. 
Özellikle bowlingte son teknoloji salonu ile öne çıkan Bu Da JOYCLUB, bowling tutkunlarının en çok tercih edeceği salon olacak. 
 
İş dünyasının kalbinin attığı Bayraklı’da öğle molalarında stres atmak isteyenlerin ve üniversite öğrencilerinin en popüler eğlence merkezi olmayı hedefliyor. 
 
Haftasonlarında şirket içi motivasyon ve takım ruhu workshoplarının ana merkezlerinden olmak adına ciddi hazırlıklarını tamamlamış ve İzmirli şirketleri ağırlamayı bekliyor. Bar konsepti, eşsiz lezzetleri ile DJ performans eşliğinde güzel vakit geçirilebilecek Bu Da JOYCLUB, belirli periyodlar da yapacağı büyük çaplı etkinlik partileri ile gençlere yepyeni bir tarzı ve konsepti sunmaya hazırlanıyor.  
 
Maç Keyfi alanı
 
Türkiye’nin ilk Sony 4 K sinema projektörü ve Dolby ses kalitesi ile artık maçlar, Bu Da JOYCLUB da dev sinema ekranında seyredilebilecek. Bu Da JOYCLUB’ta özel sinema koltuklarında, sinema ekranından futbol, basketbol, voleybol gibi çeşitli spor dallarında maç heyecanı son teknoloji ile yaşanılacak. Özellikle Süper Lig maçları, adeta stat ortamında izlenebilecek. 
 
Bu Da JOYCLUB, açılışa özel fiyat paketleri ile müşterilerine hizmet verecek. Sinema bileti ve bowlingin birarada sunulduğu kampanyanın yanı sıra üniversite öğrencileri için de cazip fiyatlarla hizmet verilecek. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için 0 ( 232 ) 502 22 10 numaralı telefondan bilgi alınabilecek. 
 
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER