EGİAD'ta İlk Aday

Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) 14. dönem yönetim kurulu aday grubu, Karaca Otel’de düzenlediği basın toplantısı ile üyelerini tanıttı.

EGİAD'ta İlk Aday
 
EGİAD Kasım ayında gerçekleştirilecek genel kurulda iki yıl görev yapacak yeni yönetimi belirleyecek. Yönetime adaylığını açıklayan ilk ve şuan için tek grup başkan adayı Aydın Buğra İlter, Karaca Otel’de gerçekleştirdiği basın toplantısında, "Bizler paylaşımcı, katılımcı ve proaktif bir anlayışla 26 yılı geride bırakan derneğimizin iki yıl için yönetimine talip oluyoruz. Üyelerimizin takdirleriyle göreve geldiğimizde EGİAD’ın kurumsallaşması adına bugüne kadar yapılan çalışmaları sonuçlandırıp daha etkili bir sivil toplum örgütü olmaya çalışacağız. EGİAD olarak İzmir’i girişimciliğin ve inovasyonun merkezi haline getirmeyi amaçlıyoruz. Melek yatırımcılık ile ilgili yaptığımız çalışmaların yanında, inovasyon, kurum içi girişimcilik, aile içi girişimcilik ve sosyal girişimcilik ile ilgili çalışmalara odaklanacağız. İzmirimize bir sosyal kuluçka merkezi kazandırmayı arzu ediyoruz. İzmir’in birlikte üretme ve yaratma sistematiği üzerine kurulmuş açık inovasyon merkezi haline gelmesini hayal ediyoruz. İzmir’in iş ve yatırım hayatına yönelik mukayeseli üstünlükleri ile ilgili çalışmalar yapmayı ve İzmir’de bir sanayi zirvesi organize etmeyi planlamaktayız" dedi.
 
Başkan Adayı Aydın Buğra İlter’in grubunda seçime girecek yönetim kurulu üye adayları şöyle;
 
"Ali Barçın, Alican İper, Gökmen Ulusoy, Anıl Yüksel, Baran Kayhan, Deniz Küçükkurt, Didem Veryeri Aslan, Elif Koç, Zehra Demirakça Odabaşıoğlu, Mahir Kaplan, Mustafa Aslan, Tolga Şekercioğlu, Övünç Emre, Barış Kaşka, Ekin Pehlivanoğlu, Ertuğ Can, Mesut Özdamar, Özüm İlter Demirci, Frederic Fatih Pagy, Olgar Erdoğanlar, Irmak Tan, Onur Öktem, Fatih Mehmet Sancak, Alp Avni Yelkenbiçer, Fatih Avcı ve Kaan Özhelvacı."
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2016, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER