banner51

EGİAD'dan Piyasaya Destek

Ekonomide atağa kalkan İzmir’de piyasalara bir destek de Ege Genç İşadamları Derneği’nden geldi. Farklı sektörler 2 gün boyunca İzmir Fuarı’nda, ekonomiyi tartışacak.

 

EGİAD’ın düzenlediği 5’nci sktör Günleri ve İş Zirvesi Programı, İzmirli İşadamları ile farklı kentlerden gelen firmaları buluşturdu.

Geleneksel hale gelen zirveye ev sahipliği yapan EGİAD Başkanı Temel Aycan Şen, zirvenin amacının sektörleri buluşturmak ve yeni firmaların, deneyim kazanmasını sağlamak olduğunu söyledi.

2 gün boyunca birbirinden önemli ziyaretçileri buluşturan zirveye katılan Vodafon’un Türkiye İcra Kurulu Başkan YardımcıEngin Aksoy, yeni hizmetlerini aktaran ve çağın gereklerine göre şekillenen teknolojilere dair bilgiler içeren bir sunum yaptı. Ben Tv’ye konuşan Aksoy, İzmir’in stratejik öneme sahip olduğunu ve fikirlerin gelişimine destek olmak istediklerini ifade etti. EXPO’ya hazırlanan İzmir’de yatırımlarını arttırdıklarını belirten Engin Aksoy, büyüme atağından memnun olduklarını kaydetti.

Zirvede, Ege Genç İşadamları Derneği’nin firmaları ile birlikte, hem ekonomi hem de gerekli politikalar çözülürken, yeni işbirlikleri de şekilleniyor. Ayrıca fuar 1A ve 1B hollerinde yapılan organizasyonda, klasik otomobil sergisi ve fotoğraf sergisi gibi etkinlikler de dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2012, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER