banner51

EGEV, Ege'nin Sesini Sosyal Medyada da Duyuracak

Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV), bundan sonra Ege Bölgesi’nin sesini sosyal medyada da duyuracak. 10 Ege iline yön veren kurum ve kuruluşların yaptığı çalışmalar, açıklamalar EGEV tarafından yakın izlemeye alındı ve Facebook ile Twitter hesaplarından paylaşılmaya başlandı.

EGEV, Ege'nin Sesini Sosyal Medyada da Duyuracak
 
Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Susam, "Ege’deki ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmelerin ortak paydası olma misyonumuzun gereği olarak; Ege illeri arasında koordinasyon sağlamak ve birbirleri arasındaki iletişimi en rasyonel biçimde gerçekleştirmek amacındayız" dedi. Yeni kullanıma açtıkları facebook.com/EGEV92 ve twitter.com/EGEV92 hesaplarını takip edenlerin Ege’deki tüm gelişmelerden anında haberdar olabileceklerini belirten Susam, "Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak illerinde; valilikler, belediyeler, üniversiteler, sanayi- ticaret ve ziraat odaları ile ticaret borsaları, ihracatçı ve esnaf birlikleri, SİAD’lar, gazeteci cemiyet ve dernekleri başta olmak üzere Ege, tüm sesleri ve renkleri ile sosyal medya sayfalarımızda yer alıyor" diye konuştu.
 
Egeli olan, bölgeyi seven, önemseyen herkesin ‘facebook.com/EGEV92 ve twitter.com/EGEV92’ hesaplarını takip etmesinde büyük fayda olduğuna işaret eden Susam,  dayanışma ve paylaşma içinde olmaları halinde, Ege ekonomisini çok daha hızlı şekilde geliştirme şansına ve gücüne sahip olacaklarını kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER