banner9

Ege'nin En Büyüğü Bayraklı'da

Ege Bölgesinin en büyük outleti Westpark Outlet, basın lansmanı ile açılış tarihini duyurdu. Açılış Ekim ayında gerçekleştirilecek.

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, Ege’nin gözde projesi Westpark Outlet’in lansmanı, Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan, Tankar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tan ve Westpark Outlet Yatırımcı Temsilcisi Selvin Gürhan’ın sunumu ile gerçekleşti.

240 milyon TL yatırım

65 bin m2’lik kiralanabilir alana sahip Ege Bölgesi’nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olmayı hedefleyen Westpark Outlet kapılarını Ekim ayında açmayı planlıyor. Gerek İzmir gerekse çevre illerde yaşayanlara önemli ayrıcalıklar sunacak olan proje güçlü marka karması ve yarı açık mimari konsepti ile Türk ve dünya markalarına yer verecek. Projede yaklaşık 155 mağaza, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin 500 oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ile oyun alanları, spor alanları ve 2 bin 500 kapasiteli otopark alanı yer alacak. Westpark Outlet Yatırımcı Temsilcisi Selvin Gürhan ‘Ege’nin ilk akvaryum projesine de ev sahipliği yapmaktan, Şehir Akvaryumu oluşumunu ziyaretçilerimize tanıtacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Westpark Outlet, bu özellikleriyle perakende sektörüne ve bölgeye yeni soluk getirerek şehrin en önemli sosyal buluşma alanı olacak. Projemiz, konumuyla gözde konsepti ile özel olmayı hedefleyerek sadece İzmir’in değil, Ege’nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olacak.’ dedi.

Ege’nin ilk Akvaryumu

Yönetim ve kiralama süreçleri JLL Türkiye tarafından yürütülen WestparkOutlet, güçlü karma karması ile de sektörde yerini çoktan almış durumda.

Tankar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tan ‘İzmir’lilerin hayatına girecek olan Westpark Outlet, kentin dönüşüm ve gelişim sürecinin önemli parçalarından biri olarak karşınızda, projemiz sadece alışveriş değil; yaşam alanı vaadediyor’ dedi.
Projenin gücünü ve Tankar Grubu hakkında bilgi veren Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan “Grubumuz adından da anlaşılacağı gibi Kardeşlik temeli üzerine kurulmuştur. Ülkemize önemli yatırımlar yapmayı hedefledik. 

Grubumuz, 1000 in üzerinde çalışanıyla farklı alanlarda projeler gerçekleştirmeye ve yenilerini eklemeye devam etmektedir.Westpark Outlet projemiz ile biz bir alışveriş merkezi değil, bir yaşam merkezi inşa ediyoruz. İçinde dünya markalarının bulunduğu, ünlü gurme restoranlarını barındıracak, Akvaryum gibi, Ege’de tek olacak birçok çekim merkezi projelerini geliştiriyoruz. Kısacası Westpark Outlet ile alışverişi zevke dönüştürüp, müşterilerimizin keyifli bir gün yaşamasını hedefliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER