banner9

Egeli Turizmcilerden Abdülaziz Ediz'e Vefa

Egeli turizmciler, eski İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz’le vefa gecesinde bir araya geldi. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet İşler, İzmir’in turizm alanında gelişmesi için yoğun çaba harcayan Ediz’in bölge turizmine unutulmaz hizmetler verdiğini dile getirdi.

Egeli Turizmcilerden Abdülaziz Ediz'e Vefa
ETİK Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Mehmet İşler, yaş sınırından 01 Temmuz 2016 günü emekli olan İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz’in ETİK’in danışma kurulu başkanı olduğunu hatırlattı. “Egeli turizmciler olarak onun bilgi, birikim, ve tecrübelerinden yararlanmaya devam edeceğiz" diyen İşler, Egeli turizmciler adına Ediz’e plaketini sunarken şunları söyledi:
 
“Abdülaziz Ediz, 1988 yılından buyana İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde görev yapıyordu. Altı yıldır da il müdürlüğü görevini yürütüyordu. Hayatını turizm eğitimine, turizme adayan, görev süresince İzmir’in turizm alanında gelişmesi için yoğun çaba harcayan Sayın Abdülaziz Ediz’in hizmetleri unutulmaz. Emeklilik yaşamında da onun engin tecrübelerinden yararlanacağımız için sevinçliyiz."
 
Egeli turizmcilerin davranışının kendisini çok duygulandırdığını belirten eski İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdülaziz Ediz, “1988 yılından buyana İzmir’deydim. Emeklilik yaşamında da İzmir’de olacağım. Turizmcilerle daha yakın çalışma fırsatı bulacağımö dedi. Ediz, gösterdiği vefa nedeniyle başta ETİK Başkanı Mehmet İşler olmak üzere tüm Egeli turizmcilere teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2016, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER