Egebeta Yapı Fuarı'nda

Otomatik kapı, panjur, kepenk ve otomasyon sistemleri sektörünün önde gelen firmalarından Egebeta, Fuar İzmir’de düzenlenen 21’inci Yapı Fuarı’nda ürünlerini tanıtıyor.

Egebeta Yapı Fuarı'nda
Egebeta olarak Ege Bölgesi’nde bayileşme konusunda önemli adımlar attıklarını belirten Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, "Bölgedeki yapılanma çalımalarımız kapsamında Uşak’ta Tekkar Otomasyon, Balıkesir’de Yıldızhan Otomasyon, Marmaris’te ATM Otomasyon ve İzmir bölgesinde de Delta Otomasyon olarak bayiliklerimiz tescil edildi. Kütahya, Denizli ve Çanakkale illerinde görüşmelerimiz devam ediyor. Ege’nin büyük ilçelerinde de bayilik sistemi oluşturacağız. Çünkü marka ve hizmet kalitesinin buradan geçtiğini biliyoruz" dedi.
 
HGS Dönemi Başlıyor
 
Egebeta’nın yenilikçi yapısıyla, her yıl ürün çeşitliliğini artırdığını kaydeden Gafur Alişer, otopark otomasyonu olan HGS’nin büyük ilgi gördüğünü söyledi. Altyapısı hazır olan sistemin bireysel ve kurumsal olarak kullanılabileceğini açıklayan Alişer, sistemin taşıt tanıma vericisi sayesinde otoparklarda akıllı çözümler sunduğunu ifade etti. Alişer,“İki yıldır Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Şu an otopark otomasyonu ve HGS sistemleri konusunda iyi bir noktadayız. Otomasyonla ilgili yenilikler olacak. Müşterilerimiz yeni yılda yeni ürünlere hazır olsunlar" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2015, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER