Ege Koop'tan Ankara Çıkarması

Geride bıraktığı 28 yılda 11 ayrı kentsel dönüşüm projesi ile 26 bin konut üretip, 100 bini aşkın insana çağdaş ve modern yaşamlar sunan Ege-Koop, bu kez Türkiye çapında büyük yankı uyandıracak.

Ege Koop'tan Ankara Çıkarması

 

 
Ege-Koop bugüne kadar ülkemizin iç ve dış politikaları ile ekonomi, demokrasi, insan hak ve özgürlükleri, anayasal hakları konularında toplumun her kesimini ilgilendiren 68 farklı konuda panel ve seminerler düzenleyip, her birini kitaplaştırmak suretiyle fikir hayatına önemli katkılarda bulundu.
 
18 Aralık 2012 Salı günü bu kez Ankara’da, Türkiye’nin en öncelikli ve en çok konuşulacak konusu olan kentsel dönüşüm ile yaklaşık 15 ay sonra yapılacak yerel seçimler öncesinde yerel yönetimleri masaya yatırarak, tartışmaya açıyor. 69. Kentsel Dönüşüm ve Yerel Yönetimler Paneli’nin oturum başkanlığını Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, açış konuşmasını ise Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan yapacak. Ege-Koop Ankara Temsilciliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek panelin konuşmacıları CHP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, Şehir Plancıları Odası Genel Başkanı Necati Uyar,  iki farklı dönemde Türkiye Mimarlar Odası Genel Başkanlığı görevini üstlenmiş olan Türkiye Yazarlar Sendikası Üyesi, Mimar-Yazar ve Öğretim Görevlisi Oktay Ekinci, ilgili konularda görüşlerini dile getirecek, vatandaşların bu konulardaki kafa karışıklığını gidermeye çalışacak. Panel Çankaya Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde saat 16.00’da başlayacak.
 
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2012, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER