banner9

Ege İhracatçı Birlikleri Ege Yollarında

Ege İhracatçı Birlikleri, Ege Bölgesi’ndeki üyelerinin sorunlarını yerinde dinlemek için Aydın, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar ve Balıkesir illerinde düzenlenecek toplantılarda ihracatçılarla bir araya gelecek.

Ege İhracatçı Birlikleri Ege Yollarında
"Ege İhracatçı Birlikleri Üyeleriyle Buluşuyor" adı verilen seri toplantılarda, Ege Bölgesi’nden 2015 yılında gerçekleştirilen 16.5 milyar dolar ihracata büyük katkı sağlayan bin civarındaki firma temsilcisi ile 5 ilde birlikte olunacak. Ege Bölgesi illerindeki üyeleriyle ilk buluşmalarını Aydın’da 27 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 09.00’da Anemon Otel’de yapacaklarını belirten Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, sonrasında Manisa, Balıkesir, Muğla ve Afyonkarahisar’daki üyeleriyle bir araya gelmeyi amaçladıklarını söyledi.
 
Ege İhracatçı Birlikleri’nin verdiği hizmetlerle ilgili üyeleri bilgilendirmeyi ve üyelerin sorunlarını ilk ağızdan dinlemeyi hedeflediklerini anlatan Ünlütürk, "2015 yılında Türkiye’ye 6 milyar dolar döviz kazandıran üyelerimize yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Ege İhracatçı Birlikleri’nin verdiği hizmetlerin yanında ihracatçılarımıza devlet yardımları ve tarımsal iadelerle ilgili bilgilendirme yapmak istiyoruz. Ayrıca, her toplantıda bir akademisyenimiz Türkiye ve dünya ekonomisindeki güncel ekonomik gelişmelerle ilgili ihracatçılarımıza sunum yapacak" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER