EBSO'da Çevre Ödül Yarışması Heyecanı

Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın geleneksel yıllık Çevre Ödül Yarışması ile ilgili jüri üyelerinin fabrika ziyaretleri tamamlandı.

EBSO'da Çevre Ödül Yarışması Heyecanı
 
İlk elemeyi aşan 9 sanayi tesisini; İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Ege ve Dokuz Eylül Üniversiteleri’nin çevre bilimi profesörleri ile EBSO Çevre Çalışma Grubu yetkilisi inceledi. Sanayi kuruluşlarının çevreye olan duyarlılığı jüri üyelerini memnun etti.
 
Bu yıl dereceye girecek sanayi kuruluşları, ödüllerini Aralık ayı içinde düzenlenecek törenle alacaklar. Jürinin yaptığı değerlendirmelerin sonuçları da ödül töreni günü ortaya çıkacak. Tören gününe kadar sanayi kuruluşlarının jüri üyelerinden aldığı puanlar ayrı ve gizli zarflarda EBSO kasasında kapalı olarak muhafaza edilecek.
 
EBSO yönetimi, jüri üyeleri ve sanayiciler, sonuçları bilmeden Ödül Töreni’ne katılım gösterecekler. EBSO Çevre Ödülü’ne aday sanayi kuruluşlarının yetkilileri ve personelleri, firmalarını temsil eden şapka, flama vb. sembol materyal ile ödül törenine katılım gösterecek ve sonuçları hep beraber öğrenecekler.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER