Dünya Turizmi İzmir'de Buluştu!

4 – 7 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenen 8. Turizm Fuar ve Konferansı başarıyla sona erdi. 902 firmanın katıldığı fuarı, Türkiye’nin 52 ilinden ve 67 ülkeden toplam 28 bin 73 kişi ziyaret etti.

Ziyaretçi sayısındaki artış ve yeni iş bağlantıları ile Travel Turkey İzmir sektörün yüzünü güldürdü. Fuar, turizm endüstrisinden tam not aldı.
Travel Turkey İzmir, turizm sektörünü İzmir'de buluşturdu. Katılımcılar; dört gün boyunca 2015 yılı turizm sezonu için profesyonel ziyaretçilerle görüşerek önemli iş bağlantıları kurdu. 
 
Etkinlik bu yıl da bir rekora imza attı: Bu yıl ülke sayısında geçtiğimiz yıllara oranla büyük bir artış gözlendi. Geçtiğimiz yıl 22 ülkenin katıldığı Turizm Fuar & Konferansı’nda, bu yıl 30 ülke hizmet ve ürünlerini sunmak için yer aldı. Gelecek sezonun turizm trendleri Travel Turkey İzmir’le start aldı. Fuar, yeni iş bağlantıları kurmak için muhteşem bir platform oluşturdu.  
 
Partner ülke İtalya ve Partner il Adıyaman fuarda, ziyaretçilere ve katılımcılara kendilerini tanıtma fırsatı buldular.
 
Bu yıl fuara katılan ülkeler; Almanya, Arjantin, Avusturya, Bulgaristan, Cibuti, Endonezya, Etiyopya, Gambiya, Gürcistan, Güney Afrika, Güney Kore, Güney Sudan, Hindistan, İran, İtalya, Kenya, Macaristan, Makedonya, Malezya, Moğolistan, Namibya, Nijerya, Portekiz, Ruanda, Uganda, Ürdün, Tanzanya, Tunus, Türkiye ve Yunanistan’dı.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER